درباره دکتر
دکتر میلاد میرمحمدی ، ایمپلنتولوژیست عضو انجمن رسمی آکادمی دندانپزشکان ICOI آمریکا

دکتر میلاد میرمحمدی

 

دکتر میلاد میرمحمدی

 

دکتر میلاد میرمحمدی ایمپلنتولوژیست عضو انجمن رسمی آکادمی دندانپزشکانICOI آمریکا می باشند. ایشان ورودی سال 1387 دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. دوران تحصیل دکتر میر محمدی در سال 1393 به پایان رسید و 3 ماه بعد در خرداد ماه 1394 از پایان نامه خود دفاع کردند و موفق به اخذ مدرک خود شدند. پس از بازگشت به تهران دوره های مقدماتی ایمپلنت های دندانی را همزمان در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گذراندند. دوره های چند روزه دانشگاه آزاد اسلامی در ارتباط با ایمپلنت های دندانی را در همان زمان به پایان رساندند و موفق به اخذ مدارک مربوط به آن دوره ها شدند. پس از آن در چندین شرکت ایمپلنتی نیز مدارک مرتبط به دوره های Advance سینوس لیفت را در شرکت درسان طب پارس که نمایندگی شرکت ایمپلنتیوم می باشد، گذراندند.
دکتر میر محمدی از سال 1395 تا ابتدای سال 1397 دوره سربازی به پایان رساندند و در طول دوران سربازی در سال 1396 نیز دوره های Advance ایمپلنت را در انجمن پریو ایران که در تهران برگزار شد طی 10 جلسه گذراندند و مدرک انجمن پریو را در ارتباط با کارهای Advance در ایمپلنت مانند سینوس لیفت شامل پیوند استخوان و انواع جراحی های مختلف پیوند استخوانی و همچنین از انجمن دندانپزشکی عمومی ایران نیز مدرک جراحی دندان عقل را دریافت نمودند.

 

خدمات دکتر میلاد محمدی
  • فعالیت در همه زمینه های دندانپزشکی
  • عمده فعالیت 60 تا 70 درصد روی بحث جراحی های ایمپلنت- جراحی دندان عقل- جراحی لثه (زیبایی و درمانی)- انواع مختلف گرافت های استخوانی و سینوس لیفت که با بحث ایمپلنت مرتبط است.
  • 20 تا 30 درصد فعالیت ها در حوزه زیبایی مانند لمینت کامپوزیت و بلیچینگ دندان
  • 10 درصد فعالیت ها شامل عصب کشی دندان- ترمیم- پروتز و روکش های ثابت متحرک
Call Now Button