لبخند هالیوودی با اصلاح طرح لبخند
دکتر میلاد میرمحمدی ، ایمپلنتولوژیست عضو انجمن رسمی آکادمی دندانپزشکان ICOI آمریکا

لبخند هالیوودی با اصلاح طرح لبخند

داشتن لبخندی زیبا، چیزی است که بسیاری از افراد خواهان آن هستند. اما آیا می دانید که داشتن دندان های سفید و یک دست و در پی آن لبخندی زیبا، دور از ذهن نیست؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی لبخند هالیوودی یا همان اصلاح طرح لبخند بپردازیم.

 

دکتر میلاد میرمحمدی با به کار گیری تکنیک های پیشرفته و روز دنیا و دستگاه های مجهز به اقدام به انجام اصلاح طرح لبخند می کنند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر میرمحمدی دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست در تهران، با شماره 44244048 – 021 و پیج اینستاگرام ایشان ارتباط برقرار کنید.

 

اصلاح طرح لبخند چیست؟

اصلاح طرح لبخند شامل روش های زیبایی است که با هدف بهبود رنگ، اندازه و فرم دندان ها داخل دهان انجام می شود. ونیر پرسلین، یکی از رایج ترین این روش هاست که لایه نازک سرامیکی به گونه ای طراحی شده است که سطح هر دندان را به خوبی پوشش می دهد.

ونیرهای پرسلین، از مواد مقاومی تشکیل شده اند که مزایای زیر را نیز به همراه دارند:

 • رفع فضای ما بین دندان ها
 • اصلاح ناهمتراز بودن دندان ها
 • رفع ساییدگی دندان ها
 • اصلاح لک های دائمی روی دندان که با بلیچینگ برطرف نشده اند

مراحل انجام اصلاح طرح لبخند

 • مشاوره و بررسی لبخند

در طول جلسات مشاوره، دندانپزشک به بررسی دندان ها می پردازد تا مطمئن شود که ونیر پرسلین مناسب می باشد یا خیر. در این جلسات، مراحل انجام این روش زیبایی برای بیمار شرح داده خواهد شد.

هم چنین در خصوص مواردی مانند فرم، طول، پهنا و رنگ دندان های جدید نیز صحبت خواهد شد. فرصت بسیار خوبی است تا بیمار در خصوص نتایج دلخواه با پزشک صحبت کند.

 • پیش نمایش دیجیتالی لبخند

معمولا قبل از شروع روند، طرح دیجیتالی از دندان ها به بیمار نشان داده می شود.

مراحل به این گونه شروع می شود که ابتدا لایه نازکی (در حد چند میلی متر) از روی مینای دندان برداشته می شود تا فضا برای قرارگیزی ونیرهای موقتی فراهم گردد. بسته به شرایط بیمار، می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

بعد از پایان این مرحله، قالب جدیدی بر روی دندان ها گذاشته و سپس به آزمایشگاه ارسال می شود جایی که ونیرها طراحی و تولید می شوند.

لبخند هالیوودی با اصلاح طرح لبخند

 • قرارگیری دائمی

در مرحله سوم که مرحله پایانی است، ونیر پرسلین بر روی دندان گذاشته می شود. گاهی ممکن است نیاز به اعمال برخی تغییرات بر روی ونیر باشد، تا کاملا بر روی دندان فیکس و ثابت شود.

سپس، دندان ها پاکسازی می شوند. از چسب مخصوصی برای چسبیدن دائمی ونیر به دندان ها استفاده می شود. بعد از آن، پزشک با استفاده از نوری مخصوص، از سفت شدن ونیر به چسب ها نیز مطمئن خواهد شد.

بعد از پایان این مرحله، هر گونه چسب اضافی برداشته می شود، وضعیت جویدن بیمار مورد بررسی قرار می گیرد و حالا، شما لبخند زیباتری خواهید داشت.

 • ارزیابی نهایی

بعد از گذشت چهار هفته، بیمار باید به مطب مراجعه کند. دندان ها، لثه ها و ونیر پرسلین به طور کامل بررسی می شوند تا مشخص شود که این روند زیبایی به خوبی انجام شده است.

 

منبع:

Source: https://www.drjoydentalclinic.com/blog/what-is-hollywood-smile-makeover/

 

 

راه های ارتباطی با دکتر میر محمدی:
 • آدرس: تهران – صادقیه – خیابان ستارخان- بعد از چهارراه اسدی – پلاک 1020- طبقه 2 واحد 3
 • شماره تماس: 44244048 – 021
 • ایمیل: info[at]dr-mirmohammadi.ir
 • اینستاگرام 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button